Poszukujemy wolontariuszy i wolontariuszek do monitoringu mediów

  • kamera monitoringu

Wolontariat/Społeczny monitoring mediów – cała Polska

Centrum Zrównoważonego Rozwoju oraz Fundacja Instytut Spraw Obywatelskich z Łodzi, w związku z realizowanym projektem „Dom to praca – aktywizacja i partycypacja obywatelska osób pracujących w domu” współfinansowanym przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, poszukuje wolontariuszy/wolontariuszek do przeprowadzenia społecznego monitoringu mediów.

  1. Obowiązki:
  • Realizacja zadań związanych z monitoringiem mediów /prasa, telewizja, Internet/ pod opieką Specjalisty/ki ds. badań i we współpracy z zespołem projektowym.

Monitoring mediów będzie dotyczył zbierania informacji dotyczących nieodpłatnej pracy domowej

  • Regularne wypełnianie ankiet z przeprowadzonych działań monitoringowych i przekazywanie ich do Specjalisty/ki ds. badań
  1. Wymagania:
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Terminowość
  • Zainteresowanie problematyką nieodpłatnej pracy domowej
  1. Oferujemy:
  • Możliwość zdalnej współpracy
  • Umowę o wolontariat i referencje po zakończeniu współpracy
  • Zdobycie ciekawego doświadczenia

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz krótkie wyjaśnienie w treści maila motywacji, jakimi kieruje się kandydat/ka zgłaszając swoją aplikację.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 18.12.2013 r. na adres aleksandra.swiatkiewicz@inspro.org.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Wolontariat”.

W razie pytań, prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu: 506 484 342. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.